Komercyjne podłogi laminowane

Lepsza odporność na zużycie i złożona opatentowana wielowarstwowa konstrukcja sprawiają, że podłogi laminowane Pergo do zastosowań komercyjnych radzą sobie z dużymi natężeniami ruchu. Wiele spośród naszych wzorów i możliwości dostosowywania ułatwia wybór idealnej podłogi do każdego zastosowania komercyjnego, dla każdego projektu. Idealny wybór w przypadku każdego projektu. Idealny wybór w przypadku każdego projektu.

Dlaczego warto wybrać podłogę laminowaną Pergo?

Wyjątkowa trwałość

Wyjątkowa trwałość

Dzięki opatentowanej technologii ochrony powierzchni TitanX™ podłogi Pergo przez lata zachowują swoje eleganckie wykończenie.

Łatwy montaż

Łatwy montaż

Wszystkie podłogi laminowane Pergo, niezależnie od poziomu jakości, zostały wyposażone w innowacyjny system łączenia PerfectFold™ 3.0, umożliwiający zastosowanie trzech różnych metod instalacji podłogi.

Technologia AquaSafe

Technologia AquaSafe

Wodoodporne podłogi laminowane i ich wyjątkowo naturalnie wyglądająca powierzchnia. W ramach kolekcji SensationPergo na nowo odkrywa zalety podłóg laminowanych.

NASZA KOLEKCJA

Jeśli chodzi o podłogi do zastosowań komercyjnych, należy rozważyć wiele czynników. Wystrój odgrywa główną rolę w podejmowaniu decyzji o charakterze wnętrza, ale równie ważny jest format i parametry techniczne. Podłogi Pergo do zastosowań komercyjnych są dostępne w wielu różnych kolekcjach, stanowiąc obszerny zestaw narzędzi przydatnych w fazie projektowania. Kliknij na nazwę kolekcji, aby dowiedzieć się więcej.

Big slab
Big slab
Laminat
Podłogi z laminatu Big Slab są niezrównane. Stwarzają wrażenie autentycznych ceramicznych lub betonowych płytek, a zarazem oferują zrelaksowane i komfortowe ciepło laminatu.
Classic Plank
Classic Plank
Laminat
Classic Plank LMP
Domestic Elegance
Domestic Elegance
Laminat
Domestic Elegance
Long Plank
Long Plank
Laminat
Dwumetrowe panele tworzą spokojny, skandynawski wygląd, który doskonale dostosuje się do Twojego stylu. Dostępne w różnych poziomach jakości, wykończeniach i teksturach – wszystkie z rustykalnymi, naturalnymi szczegółami.
Modern Plank - Sensation
Modern Plank - Sensation
Laminat
Wide Long Plank - Sensation
Wide Long Plank - Sensation
Laminat
Top