Odkryj faktury naszych podłóg

Oferujemy wiele różnych tekstur powierzchni, które doskonale imitują na przykład mocno zużyty wygląd retro lub ekskluzywny wygląd skóry. Aby umożliwić jeszcze bardziej precyzyjne zharmonizowanie stylu wnętrza, tekstury naszych powierzchni podłóg laminowanych do zastosowań komercyjnych są dostępne w czterech różnych stopniach połysku.
Struktura drewna Drewno >
Drobna, realistyczna tekstura drewna, które podkreśla każdy jego wzór, od jasnych do ciemnych gatunków drewna. Produkt dostępny w różnych rodzajach stopni połysku.
Struktura rustykalna Prawdziwy wzór rustykalny >
Wyraźna struktura drewna, odwzorowująca słoje drewna w najdrobniejszym nawet szczególe. Jest to efekt jeszcze bardziej widoczny w podłogach Pergo z kolekcji Sensation. Mogą tu występować pęknięcia, sęki i efekty przypominające zarysowania.
Antyczne drewno Antyczne drewno >
Faktura rustykalna w stylu retro.
Gładka powierzchnia Gładka >
Jedwabiście gładka powierzchnia, charakteryzująca się miękkością i nowoczesny wyglądem. Produkt dostępny w różnych stopniach połysku.
Ślady cięcia piłą Prawdziwy wzór cięcia piłą >
Realistyczna struktura drewna z efektem cięcia piły.
Struktura prawdziwego drewna Prawdziwe drewno >
Subtelna faktura drewna, odwzorowująca słoje drewna w najdrobniejszym nawet szczególe. Jest to efekt jeszcze bardziej widoczny w naszych podłogach z kolekcji Sensation. Produkt dostępny w różnych stopniach połysku.
Struktura prawdziwego kamienia Prawdziwy kamień >
Realistyczne wrażenie, wzmocnione obecnością faktury prawdziwych kamiennych płyt.

Stopnie połysku

Top