Koniec z zimnymi stopami dzięki systemowi QuickHeat

QuickHeat to inteligentny i łatwy sposób na ogrzewanie podłogowe. Nie ma potrzeby kucia i wylewania nowej wylewki, wystarczy minimum pracy – możesz nawet zapomnieć o elektryku. Po prostu rozwiń folie i połącz je ze sobą na zatrzask. Zainstaluj termostat i podłącz całość. To naprawdę banalnie proste.


QuickHeat zapewnia nie tylko ciepło, ale także komfort podczas chodzenia. Uzupełniając podstawowy system ogrzewania QuickHeat, można zwykle obniżyć temperaturę o 2–3 stopnie w porównaniu z wykorzystaniem grzejników. Programator dołączony do systemu można ustawić na 5 + 2 dni.

1. Szybkie, komfortowe ciepło

System QuickHeat składa się z kilku warstw: folii grzewczej generującej ciepło, płyt XPS wspomagających promieniowanie ciepła do góry oraz dwóch chroniących przed wilgocią warstw rozdzielających, które pomagają blokować wilgoć unoszącą się z podłoża.

2. Wbudowana funkcja bezpieczeństwa

QuickHeat posiada wbudowaną funkcję bezpieczeństwa elektrycznego, która w razie wystąpienia awarii automatycznie odłącza zasilanie. Oczywiście system posiada odpowiedni certyfikat zezwalający na samodzielny montaż i spełnia międzynarodowe standardy dotyczące podłóg zdejmowanych.

3. Bezprzewodowy termostat w każdym pokoju

Dzięki systemowi QuickHeat łatwo można zapewnić sobie dokładna regulację temperatury w każdym pomieszczeniu. Po rozwinięciu folii wystarczy połączyć je ze sobą na zatrzask oraz podłączyć ostatnią folię do zestawu termostatu, umieszczając między nimi kabel. Na koniec ustaw żądaną temperaturę na bezprzewodowym termostacie.

Pliki do pobrania

Instrukcja montażu (EN)