Podłogi laminowane o klasyfikacji AC4

Podłogi laminowane o klasyfikacji AC4 to podłogi o wyjątkowej klasyfikacji łączącej cechy charakterystyczne zarówno dla pomieszczeń mieszkalnych, jak i pomieszczeń komercyjnych o średnim i małym ruchu. Podłogi laminowane Premium o klasyfikacji AC4 są najczęściej wybierane do projektów dużych budynków wielorodzinnych ze względu na ich doskonałą trwałość i odporność na ścieranie.

Dzięki ulepszonym właściwościom użytkowym wybór laminowanych podłóg do zastosowań komercyjnych o klasyfikacji AC4 do dowolnego pomieszczenia mieszkalnego daje całkowitą pewność i gwarancję niezawodności. Klienci również dostrzegają zalety stosowania inspirowanych wzorów i stylów dotychczas ograniczonych wyłącznie do zastosowań mieszkalnych.

Projekty referencyjne dla podłóg laminowanych o klasyfikacji AC4:

W słynnym domu towarowym Heal's w Londynie podłoga Pergo nadała elegancji wnętrzu francuskiej, wiodącej marki nowoczesnych mebli — Ligne Roset, nie tracąc przy tym na funkcjonalności. Nowa podłoga laminowana o klasyfikacji AC4 stworzyła bardziej przyjazną atmosferę i podkreśliła stylowy wygląd całego sklepu.

W Glasgow nowi właściciele mieszkań zostali zaproszeni do osobistego wyboru ich własnych wzorów w ramach projektu deweloperskiego na 100 mieszkań realizowanego przez Miller Homes. Podłoga laminowana Living Expression o klasyfikacji AC4 zapewniła przyszłym właścicielom perfekcyjne połączenie stylu, wygody i funkcjonalności.

Wykorzystując aktualne trendy w projektowaniu wnętrz i różnorodność wzorów, deweloper V-Exsis zainteresował się bogatą ofertą stylów i wykończeń podłóg laminowanych Pergo o klasyfikacji AC4 do swoich 48 ekskluzywnych apartamentów w Gloucester Place w Londynie.