Podłogi do zastosowań komercyjnych

Podłoga w przestrzeni komercyjnej to scena, na której intensywnie toczy się życie. Jest ona przez to nieustannie narażona na ścieranie, uderzenia i naprężenia. Aby piękno pozostało trwałe, dobre wzornictwo musi iść w parze z wytrzymałością.

W Pergo wszystko to sprowadza się do estetycznych i praktycznych podłóg o długiej żywotności. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i ponad 500 wydanym patentom i rozpatrywanym obecnie wnioskom patentowym możemy zaoferować podłogi do zastosowań komercyjnych o wyjątkowej odporności na ścieranie.

Podłogi do zastosowań komercyjnych

Nieograniczone możliwości i niezawodna trwałość

Jako wynalazca podłóg laminowanych Pergo słynie z doskonałej jakości i nowatorskiego wzornictwa wyrobów. Dysponujemy wieloosobowym zespołem pełnoetatowych pracowników badawczych, którzy stale opracowują nowe produkty i technologie, abyśmy mogli zapewnić klientom wyjątkową jakość i nieprzemijające piękno.

Klienci mogą wybierać spośród produktów laminowanych, drewnianych i winylowych lub stanowiących połączenie tych materiałów — w wielu różnych wzorach. Mogą też zamówić podłogę dostosowaną do własnych wymagań, aby uzyskać niepowtarzalny efekt. Dodanie doskonale pasujących akcesoriów zapewni odpowiednie wykończenie. Każda deska i każdy panel powstaje z wykorzystaniem nowatorskiej technologii, dzięki czemu wynik pracy pozostaje niezmienny przez wiele lat, a włożony w nią wysiłek się opłaca.

  • Wszechstronną ofertę produktów
  • Nieograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb
  • Nowatorska technologia zapewniająca maksymalną trwałość
  • Aktywność i wsparcie na całym świecie

Rozwiązania spełniające wszystkie wymagania klienta

Tętniące życiem, zatłoczone hole, ciche biura czy modne sklepy — Pergo zapewnia odpowiednią podłogę do każdego zastosowania. Dzięki naszej urozmaiconej ofercie i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać całościowe rozwiązanie do całego budynku.

Dążymy do zapewnienia nieograniczonej palety rozwiązań, aby klienci mogli tworzyć śmiałe i ambitne projekty, które dokładnie oddadzą klimat każdego miejsca. Mając do dyspozycji szeroki wybór kolorów, faktur, rozmiarów desek i innych parametrów, można tworzyć niezliczone, wyjątkowe projekty. Połączenie szerokiej oferty, rozległej wiedzy i długoterminowego zaangażowania pozwala nam zapewnić niezmiennie wysoką jakość zarówno w przypadku projektów przestrzeni publicznych, jak i komercyjnych oraz przemysłowych.

Współpracuj z nami

Od samego początku pozostajemy wierni naszej misji:

Wnosimy do wnętrz budynków element prawdziwego piękna w połączeniu z łatwością eksploatacji i pełnym wrażeniem najwyższej jakości.


To więcej niż tylko dostarczenie doskonałej podłogi do zastosowań komercyjnych. To także długoterminowe partnerstwo. Dążymy do tego, aby klient mógł spać spokojnie, wiedząc, że nasze produkty i nasi pracownicy spełnią pokładane w nich oczekiwania.

Na przestrzeni lat zdobyliśmy praktyczne doświadczenie potrzebne do tego, aby oferować solidne usługi i wsparcie w trakcie całego procesu tworzenia podłogi — od planowania po konserwację. Łatwa dostępność produktu i elastyczna dostawa ze strategicznie umiejscowionych centrów dystrybucyjnych zapewnia terminową realizację projektu.