Podłogi hotelowe

Dobór podłogi hotelowej może być nie lada wyzwaniem. Pierwszym problemem są różnice w obciążeniu poszczególnych stref i ich charakterze. Ponadto ważny jest spójny styl i typ podłogi w całym hotelu.

Pergo oferuje właścicielom i projektantom hoteli kompleksowe rozwiązania obejmujące zaawansowane systemy podłóg do zastosowań komercyjnych do wszystkich aplikacji w budynkach hotelowych. Zapewniamy też pomoc indywidualnego konsultanta dotyczącą projektowania i szybkiego montażu podłóg oraz gwarantowanych właściwości użytkowych w całym okresie eksploatacji.

Ostatnie wzmianki w hotelu podłogi

Podłogi do zastosowań komercyjnych w hotelach

Różne obszary wymagają różnych rozwiązań. Ruchliwe lobby hotelowe wymaga solidniejszej podłogi niż pokoje, korytarze czy centra biznesowe.

Podłoga hotelowa powinna zachować płynne przejścia od holu do łazienki oraz spójny charakter i styl, a jednocześnie spełniać różne wymagania w zakresie obciążenia ruchem i właściwości użytkowych charakterystyczne dla poszczególnych obszarów. Nasze podłogi spełniają te wymagania.

Możliwość zastosowania jednolitego wzoru zapewnia również oszczędność kosztów w przypadku otwartych specyfikacji projektów dotyczących etapowego remontu czy modernizacji.

Obiekt Laminat 32 Laminat 33 Laminat 34 Winylowe Drewno
Recepcja/lobby Zalecane OK
Korytarze Zalecane OK
Sypialnie Zalecane OK OK OK Zalecane
Łazienki OK Zalecane
Centra biznesowe Zalecane OK
Hol Zalecane OK OK OK
Centrum fitness OK Zalecane
Restauracja/bar OK Zalecane OK OK
  • Klasy 32, 33 i 34
  • Technologia wielowarstwowa TitanX™ Advanced
  • Klasa palności Bfl-S1
  • Trójwarstwowa struktura z warstwą ochronną
  • Wykończenie fabryczne — 7 warstw lakieru lub 2 warstwy oleju
  • Odporność na ścieranie odpowiednia do obiektów komercyjnych
  • Komfortowa eksploatacja
  • Wodoodporne

Czyszczenie i konserwacja

Aby zapewnić zgodność z rygorystycznymi standardami higieny, należy stosować podłogi łatwe i szybkie w czyszczeniu i konserwacji.

Podłogi Pergo są zabezpieczone przed brudem, kurzem, przebarwieniami i zarysowaniami oraz umożliwiają szybką i łatwą konserwację i czyszczenie, zapewniając świeży i nienaganny wygląd pomieszczeń przez całą dobę.

Szybki montaż

Nasz unikatowy system zatrzaskowy PerfectFold™ 3.0 umożliwia montaż na trzy sposoby, przyspieszając i ułatwiając tę czynność w każdej sytuacji. System zatrzaskowy PerfectFold™ 3.0 zapewnia trwałe mocowanie i ogranicza ryzyko wystąpienia szczelin i różnic wysokości.

Gwarancja na zastosowania komercyjne

Podłogi Pergo są projektowane z myślą o wieloletniej eksploatacji. Standardowa gwarancja komercyjna jest udzielana na okres od 3 do 5 lat, a na życzenie klienta — do 10 lat. Obejmuje ona ścieranie, plamy, przebarwienia, uszkodzenia zatrzasków i do pewnego stopnia problemy spowodowane działaniem wody.

Podłogi hotelowe — realizacje

Podłoga jako istotny element dekoracji wnętrza hotelowego może harmonizować z wizerunkiem marki lub podkreślać urok i charakter niezwykłej lokalizacji. Na całym świecie projektanci wybierają Pergo jako preferowanego producenta podłóg — podłogi Pergo podkreślają wizerunek gościnności i profesjonalizmu Hoteli Oceania i ciekawe kontrasty kulturowe Wschodu i Zachodu w luksusowym hotelu Grand Hyatt w Pekinie. W hotelu Carnival Palace w Wenecji podłogi Pergo wpisują się w połączenie współczesnej romantycznej elegancji z wyrafinowanym przepychem autentycznego weneckiego umeblowania.