Projekty mieszkaniowe

Dobrze dobrana podłoga może stworzyć odpowiednią atmosferę w całym pokoju.
Klasyczna i ponadczasowa podłoga pozwoli mieszkańcom dopasować swoje pomieszczenia do swojego stylu, a podłoga dopasowana do najnowszych trendów spodoba się innym grupom docelowym.

Pergo oferuje wiele rodzajów podłóg drewnianych, laminowanych oraz winylowych, charakteryzujących się naturalnym wykończeniem, wyjątkowymi wzorami, kolorami i fakturą.

Dodatkowo, wszystkie podłogi Pergo są produkowane zgodnie z zasadami ochrony środowiska, która dotyczy każdego aspektu produkcji, od doboru odpowiednich surowców i procesów produkcji, aż po transport i pakowanie gotowych produktów. Wykorzystujemy jedynie drewno z odnawialnych upraw i nigdy nie korzystamy z drewna gatunków zagrożonych pochodzącego z lasów deszczowych.

Dlaczego warto wybrać Pergo?
  • Klasy do 34/AC6
  • Ponad 340 wzorów
  • Klasa palności Bfl-S1
  • Do 10 lat gwarancji
  • Łatwa konserwacja
  • Szybki montaż

Różne rodzaje podłóg

Różne pomieszczenia mają różne funkcje, dlatego wymagają różnych rodzajów podłóg. Podłogi winylowe i laminowane sprawdzą się najlepiej w miejscach, w których są narażone na największe zużycie i eksploatację, na przykład w kuchni lub w przedpokoju. Oba rodzaje podłóg są niezwykle wytrzymałe i odporne zarówno na zużycie, jak i na wilgoć.

Piękny parkiet jest doskonałym wyborem do salonu i sypialni – miejsc, gdzie będą poddawane mniejszej eksploatacji. Drewniane podłogi zapewniają naturalne ciepło w każdym pomieszczeniu i z łatwością łączą się z większością aranżacji wnętrz.

Pergo Sensation – wodoodporne podłogi laminowane

Pergo Sensation to linia 100% wodoodpornych podłóg laminowanych zapewniających wrażenie prawdziwego drewna. Nasza innowacyjna technologia pozwala na odtworzenie głębokich słojów drewna, a matowa powłoka wzmacnia wrażenie naturalności. Specjalny ochronny lakier chroni całą powierzchnię każdego panelu, włącznie z łączeniami pomiędzy panelami, co gwarantuje całkowitą wodoodporność podłogi. Dodatkowo panele są chronione przez specjalną warstwę wodoodporną, która zapobiega przenikaniu wody. Zarówno płyny, jak i wszelkie zabrudzenia pozostają na powierzchni, skąd mogą zostać z łatwością starte ściereczką. 

Czyszczenie i pielęgnacja

Innowacyjne wykończenia ochronne Pergo zapewniają podłogom wyjątkową ochronę przed kurzem, błotem, plamami, zużyciem i eksploatacją. Dzięki temu są one higieniczne, a czyszczenie jest nie tylko szybkie, ale też skuteczne.

Szybki montaż

Montaż podłogi Pergo jest niezwykle szybki i sprawny dzięki wyjątkowemu systemowi montażu Perfect Fold 3.0™. Stabilny mechanizm blokujący ogranicza ryzyko powstania szczelin lub różnic w wysokości i gwarantuje równą podłogę.

Gwarancja

Pergo to podłogi na lata. Nasze podłogi dla domów są objęte gwarancjami o długości od 20 lat, do dożywotnich. Gwarancje obejmują zużycie, przebarwienia, odbarwienia przez światło słoneczne oraz system montażowy.

Odnośniki

Wybór podłogi ma niezwykle wielki wpływ na wygląd całego pomieszczenia. Pergo oferuje wszystkie opcje – od nowoczesnych, przez klasyczne, aż po ponadczasowe projekty.