Podłogi do obiektów handlowych

Podłoga to najbardziej obciążony element każdego obiektu handlu detalicznego. Musi on zapewnić odpowiedni efekt estetyczny w nowych i remontowanych sklepach, jak również radzić sobie z codziennymi wyzwaniami i wzmożonym ruchem w okresie wyprzedaży.

Podłogi do obiektów handlowych muszą zachęcać klientów do odwiedzenia sklepu, a przy tym zapewnić projektantom swobodę realizacji twórczych pomysłów. Idealna podłoga powinna harmonizować z wizerunkiem marki, a jednocześnie ułatwiać klientom poruszanie się po sklepie, zachęcać ich i zapewniać im dobre samopoczucie w celu osiągnięcia optymalnych wyników sprzedaży.

NAJNOWSZE REALIZACJE W OBIEKTACH HANDLOWYCH

Podłoga jest zachwycająca — ma dokładnie taki styl, na jakim nam zależało.


Anna Green, Lola Rose, Wielka Brytania — więcej informacji

Kompleksowe rozwiązanie do obiektów handlowych

Pergo oferuje kompleksowe rozwiązanie w zakresie podłóg do zastosowań komercyjnych do placówek handlu detalicznego obejmujące zaawansowane systemy podłóg laminowanych, winylowych i drewnianych. Zapewniamy pomoc specjalisty Pergo dotyczącą projektowania, w tym wyboru opcji personalizacji, szybkiego montażu oraz gwarantowanych właściwości użytkowych w okresie eksploatacji podłogi.

Jako preferowany producent podłóg do obiektów handlowych współpracujący ze znanymi międzynarodowymi sieciami, takimi jak Levi Strauss czy Volkswagen, Pergo może poszczycić się bogatym wachlarzem kreatywnych realizacji, udanych pod względem komercyjnym.

Nasze podłogi sklepowe są odporne na duże obciążenia punktowe pod regałami/witrynami oraz ciągły, intensywny ruch pieszy i kołowy w przejściach pomiędzy nimi, a przy tym łatwe do utrzymania w czystości. Z uwagi na konieczność zapewnienia maksymalnego czasu pracy placówek nasze podłogi umożliwiają łatwą i szybką wymianę na części powierzchni, tym samym redukując przestoje.

Obiekt Laminat 32 Laminat 33 Laminat 34 Winylowe Drewno
Sprzedaż detaliczna OK Zalecane OK
Butik OK Zalecane OK OK Zalecane
Salon samochodowy OK Zalecane OK OK
Bank/agencja OK Zalecane
Sklep meblowy OK Zalecane


Reakcja klientów była w pełni pozytywna. Ich wrażenie było zgodne z atmosferą, którą staraliśmy się wykreować.


Didier Janssens, Avance Shoes — więcej informacji
Ligne Roset, London

Opracowanie: Rozmowa w sklepie

Handlowiec nawiązuje rozmowę z klientem, próbując skłonić go do wejścia do sklepu. Jednak rozmowa na tym się nie kończy. Wbrew powszechnej opinii, produkty nie mówią same za siebie. We wnętrzu sklepu rozmowa musi być kontynuowana.

Układ i oznakowanie sklepu, jak również nastrój i droga prowadząca do zakupu są równie ważnymi czynnikami gwarantującymi dialog i trwałą relację z klientem. Istotną rolę odgrywa tu dobór podłogi. W tym opracowaniu opisano kilka najważniejszych czynników, które należy uwzględnić przy projektowaniu wnętrza placówki handlowej.

 • Zadbaj o otoczenie —  zachęć kupujących do odwiedzenia właśnie Twojego sklepu
 • Jaka jest cena pozytywnego wrażenia klienta? Pozytywne wrażenie klienta to obecnie popularne hasło w branży detalicznej, ale ile sklepów potrafi je wykreować?
 • Kwestia wpływu — udało Ci się zachęcić klienta do wejścia do sklepu. Decyduj o tym, co stanie się później.
 • Odnalezienie właściwej drogi — jak można oprowadzić klientów po sklepie?
 • Remont wnętrza sklepu — kiedy okres eksploatacji elementów wystroju dobiegnie końca, przychodzi czas na remont.
Bezpłatny biuletyn • Klasy 32, 33 i 34
 • Technologia wielowarstwowa TitanX™ Advanced
 • Klasa palności Bfl-S1
 • Trójwarstwowa struktura z warstwą ochronną
 • Wykończenie fabryczne — 7 warstw lakieru lub 2 warstwy oleju
 • Odporność na ścieranie odpowiednia do obiektów komercyjnych
 • Komfortowa eksploatacja
 • Wodoodporne

Czyszczenie i konserwacja

Wiemy, jak ważne jest ciągłe utrzymanie czystości podłogi sklepowej. Podłogi do obiektów handlowych Pergo są zabezpieczone przed brudem, kurzem, przebarwieniami i zarysowaniami, dzięki czemu regularne czyszczenie można przeprowadzić błyskawicznie, przy minimum niedogodności.

Szybki montaż

Nasz unikatowy system zatrzaskowy PerfectFold 3.0™ zapewnia szybki i łatwy montaż każdego typu podłogi, umożliwiając błyskawiczne przeprowadzenie remontu. Stabilny mechanizm blokujący ogranicza ryzyko wystąpienia szczelin i różnic wysokości, zapewniając równą, bezpieczną powierzchnię podłogi.

Wszystkie podłogi Pergo do obiektów handlowych mają wykończenie fabryczne umożliwiające natychmiastowe rozpoczęcie eksploatacji.

Gwarancja komercyjna

Podłogi Pergo do obiektów handlowych są projektowane z myślą o znakomitej trwałości. Standardowa gwarancja komercyjna jest udzielana na okres od 3 do 5 lat, a na życzenie klienta — do 10 lat. Obejmuje ona ścieranie, plamy, przebarwienia, uszkodzenia zatrzasków i do pewnego stopnia problemy spowodowane działaniem wody.

Podłogi do obiektów handlowych — realizacje

W słynnym domu towarowym Heal's w Londynie podłoga Pergo nadała elegancji wnętrzu francuskiej, wiodącej marki nowoczesnych mebli — Ligne Roset, nie tracąc przy tym na funkcjonalności. Nasze podłogi zdobią wnętrza modnych sklepów Levi Strauss we Włoszech, wpisując się w wizerunek wiodącej marki jeansów znanych ze stylu i trwałości.

Podłogi Pergo stosowane w salonach samochodowych na całym świecie podkreślają wizerunek marki Volkswagen, łączącej nowoczesne trendy z efektywnością. Z kolei w salonach dealerów marki Seat uwagę klientów zwracają wykonane na zamówienie podłogi laminowane o wzorze przypominającym chorągiewkę startową, a także ekskluzywne czarne, matowe powierzchnie.