ReadyFit® – Czysto, szybko i cicho

ReadyFit® sprawi, że montaż podłogi Pergo to bułka z masłem. Zaawansowany technologicznie skaner skrupulatnie wymierza każdy pokój, po czym na podstawie tych danych możemy dostarczyć starannie przycięte deski. Należy postępować zgodnie z otrzymanym spersonalizowanym planem i zatrzaskiwać ze sobą deski. Dzięki zastosowaniu tej nowej technologii montaż trwa co najmniej dwa razy krócej. Ponadto ta cicha i bezpyłowa innowacja umożliwia pracę w miejscach, które są już w pełni użytkowane. Bez przycinania, bez kurzu, bez problemów. Gotowy?

Zalety wstępnie przyciętych desek

energooszczednosc

Dwukrotnie szybszy montaż

pergo readyfit speed

Kończąc projekty szybciej, unikasz problemów związanych z niedoborami siły roboczej

energooszczednosc

Praca w dowolnym środowisku: montaż jest przeprowadzany całkowicie bez powstawania kurzu i hałasu

Jak to działa

OPCJE POMIARU

Wszystkie pokoje są mierzone za pomocą skanera 3D, tabletu ze specjalistycznym oprogramowaniem Pergo oraz dodatkowych narzędzi pomiarowych. Aby przeprowadzić pomiar, wymagane jest zaliczenie jednodniowej sesji treningowej w Akademii Pergo. Jest ona bezpłatna. Wszystkie pokoje należy wymierzyć co najmniej na 1 tydzień przed zaplanowanym montażem, po zamontowaniu drzwi i schodów. Pomiar jest przeprowadzany przez montażystę lub firmę zewnętrzną. Średnia cena pomiaru wynosi 1 €/m² (w zależności od kształtu pomieszczeń).

SPERSONALIZOWANY PLAN MONTAŻU

Dostarczamy spersonalizowany plan montażu dla każdego pomieszczenia, które zostało zeskanowane, zawierający niepowtarzalne numery pasujące do wszystkich paneli.

Pergo ReadyFit Scanner

1. POMIAR

Każdy pokój jest wymiarowany za pomocą skanera 3D. Dostępnych jest kilka opcji pomiarowych.

Plan Pergo ReadyFit

2. PRZYCINANIE

Opracowujemy spersonalizowany plan i przygotowujemy odpowiednio przycięte deski.

Pergo ReadyFit z systemem zatrzaskowym

3. CLICK

Działaj zgodnie z otrzymanym planem i zatrzaskuj ze sobą ponumerowane deski.

Top