A&T Consultancy montuje podłogi winylowe w swoich biurach

Szukając miejsca, które miało zostać nowym biurem firmy, jej właściciel – Erwin De Backer – szybko znalazł miejsce pełne charakteru w Sint-Niklas. Przed przeprowadzką konieczny był jednak remont, który wiązał się ze znalezieniem odpowiednich materiałów. Dzięki poradom i wsparciu profesjonalnego przedstawiciela firmy Pergo, De Backer szybko wybrał idealną podłogę do nowej siedziby firmy.

Przedstawiciel handlowy firmy Pergo wskazał podłogi, które były najlepiej dopasowane do potrzeb klienta. W dotychczasowej siedzibie znajdowała się wykładzina dywanowa, której utrzymanie w dobrym stanie było niezwykle trudne, zwłaszcza biorąc pod uwagę ciągle przychodzących i wychodzących klientów. Z tego powodu właściciel doszedł do wniosku, że podłoga winylowa sprawdzi się dużo lepiej, z racji tego, że jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości, a dodatkowo tłumi hałas i jest odporna na zarysowania. Przedstawiciel firmy Pergo zalecił wybór jasnego koloru, z racji tego, że pomieszczenia są oświetlane tylko z jednej strony. Ostateczny wybór padł na podłogę ze wzorem dąb górski jasny, której kolor doskonale pasował także do mebli biurowych używanych w biurach.

Renowacja i remont budynku wiązały się z dodatkowymi wyzwaniami, między innymi podczas montażu nowej podłogi. Z tego powodu klient powierzył wykonanie usługi w ręce doświadczonych ekspertów z firmy remontowej ProReno. Firma Pergo dostarczyła także odpowiednie listwy, które zagwarantowały bezproblemowe dopasowanie podłóg o różnej wysokości. Dla doskonałego efektu końcowego zostały także zainstalowane dopasowane listwy przypodłogowe. Co prawda ściany nie były idealnie proste, jednak dopasowane listwy pozwoliły na ukrycie drobnych nierówności i osiągnięcie idealnego rezultatu końcowego.

Ten projekt
  1. Kategoria: Klasa 33 Belgia Vinyl Sala konferencyjna
  2. Kraj: Belgium
  3. Miejscowość: Sint-Niklaas
  4. Rok:  2017
 

Powiązane podłogi

Powiązane referencje