DVV GoWest wybiera podłogę winylową Pergo podczas remontu biura

W kwietniu 2016 roku agencja ubezpieczeniowa DVV GoWest przeniosła się do nowej siedziby w belgijskim mieście Ingelmunster. Jednym z głównych priorytetów było sprawienie, żeby klienci czuli się jak u siebie w domu od chwili przekroczenia progu. Aby osiągnąć ten cel, firma wybrała podłogi Pergo, które zostały zamontowane podczas remontu nowego budynku.

Zespół DVV GoWest zdecydował się na nowoczesny i ponadczasowy wygląd nowej siedziby. W związku z tym nowa podłoga miała sprawiać wrażenie ciepłej i przytulnej, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej funkcjonalności i wytrzymałości. Ostatecznie klient zdecydował się na montaż podłogi winylowej Pergo, która jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości, a jednocześnie bardzo odporna na zarysowania.

Wybrana podłoga winylowa ze wzorem dąb rzeczny szary zamontowana w sali spotkań, biurach oraz w recepcji charakteryzuje się eleganckim wyglądem. Zespół był zadowolony z końcowego rezultatu do tego stopnia, że taka sama podłoga została zamówiona także do drugiego biura firmy w Poperinge.

Ten projekt
  1. Kategoria: Klasa 33 Belgia Vinyl Sala konferencyjna
  2. Kraj: Belgium
  3. Miejscowość: Ingelmunster
  4. Rok:  2016
 

Powiązane podłogi

Powiązane referencje