Fruition Properties

O kliencie

Fruition Properties zatrudnia zespół składający się z 40 doświadczonych ekspertów zajmujących się nieruchomościami oraz budownictwem, wspierający budowę innowacyjnych domów charakteryzujących się bezkompromisową dbałością o detale w całej stolicy.

Wprowadzenie

W ostatnim czasie firma podjęła decyzję, że biuro mieszczące się przy Regent Street wymaga zmiany stylistyki, pozwalającej na sprawienie, że pomieszczenia służbowe będą lepiej odzwierciedlać luksusowy charakter marki. Wybór odpowiedniej podłogi wymagał spełnienia szerokiego zakresu wymagań, wśród których najważniejszymi były długotrwała wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, powierzchnia, która byłaby łatwa do utrzymania w czystości oraz nowoczesne wzornictwo. Dzięki swojej bogatej ofercie, firma Pergo mogła zaoferować swoje rozwiązania.

Efekt końcowy

Obliczono, że wymiana podłóg we wszystkich miejscach, do których mają dostęp goście firmy będzie wymagała położenia, 160 metrów kwadratowych paneli laminowanych Pergo publicExtreme. Nowe podłogi zostały zainstalowane w recepcji, korytarzach, w kuchni budynku oraz pięciu salach spotkań. Spośród szerokiego wachlarza możliwych wykończeń klient wybrał podłogę w kolorze szarego dębu kredowego z jedwabistym, matowym wykończeniem. Jasny kolor dębu sprawia, że biuro Fruition wpasowuje się w obraz, który firma stara się promować.

Ten projekt
  1. Kategoria: Klasa 34 Laminate Zdjęcie wnętrza Sala konferencyjna Wielka Brytania
  2. Kraj: UK
  3. Miejscowość: London
  4. Rok:  2016
 

Powiązane referencje