Kwatery studenckie uniwersytetu w Durham

Najnowszym miejscem, które skorzystało z szerokiego wachlarza podłóg Pergo do zastosowań komercyjnych są świeżo wybudowane kwatery studenckie uniwersytetu w Durham, gdzie zainstalowaliśmy ponad 2 800 m2 luksusowych podłóg winylowych w różnych stylach, poczynając od klasycznych wzorów dębu i sosny, kończąc na łupkach oraz betonie.

Różnorodność - właśnie to słowo było naszym motywem przewodnim podczas montażu, w rezultacie w budynkach wykorzystaliśmy cztery różne wzory. Dzięki temu w recepcjach, na klatkach schodowych oraz w obszarach wspólnych, takich jak między innymi jadalnie, na podłogach można podziwiać wzory takie, jak między innymi beton metaliczny oksydowany, łupek Scivaro czarny oraz dąb tradycyjny szary. Jednak to czwarty wzór, jasnoszara sosna Chalet, został wykorzystany w największym stopniu, gdyż pokryto nim ponad 2 000 m2 powierzchni podłóg w 109 pokojach, w których zamieszkają wkrótce studenci.

Każdy z czterech wzorów należy do rodziny podłóg winylowych Pergo Premium Click, co pozwala na łączenie i dobór wielu wzorów przy jednoczesnym zachowaniu jednakowej wytrzymałości i wygody, co zdarza się rzadko w ramach jednej kolekcji luksusowych paneli winylowych. Każda spośród zainstalowanych podłóg jest wyposażona w łatwą w czyszczeniu wierzchnią powłokę ochronną TitanV, są one także objęte 20-letnią gwarancją producenta. Świadczy to o naszym zaufaniu do produktów, wiemy bowiem, że przez wiele lat wytrzymają nawet wzmożony ruch, jednocześnie stale wyglądając pięknie i stylowo.

Ten projekt
  1. Kategoria: Wielka Brytania Vinyl Budynek wielorodzinny
  2. Kraj: UK
  3. Miejscowość: Durham
  4. Rok:  2016
 

Powiązane podłogi

Powiązane referencje