Sklep meblowy Boligna

Remont sklepu meblowego wiązał się z doborem wytrzymałej podłogi, która pozwoliłaby jednocześnie na wyróżnienie sprzedawanych produktów. Wybrana podłoga firmy Pergo spełnia wszystkie te potrzeby dzięki rustykalnemu i ciepłemu wyglądowi oraz wytrzymałości, która sprawi, że pozostanie idealna przez wiele lat.

W każdym sklepie meblowym wystawiane są różnorodne produkty, dlatego najważniejsze było dobranie podłogi w taki sposób, aby wyróżnić kilka najważniejszych elementów i pozwolić reszcie wtopić się w otoczenie. Idealnym wyborem okazał się dąb piaskowy, stanowiący delikatne wykończenie, któremu nie brakuje charakteru. Co ważniejsze, ten wybór idealnie zaspokaja potrzeby klienta, ponieważ nowa podłoga charakteryzuje się neutralnym i stylowym wyglądem, a jednocześnie jest łatwa w pielęgnacji

Dodatkowo podłoga zainstalowana w sklepie musi wytrzymać ciągłe przesuwanie i przenoszenie mebli, a także dużą liczbę klientów odwiedzających sklep każdego dnia. Podłoga Pergo idealnie spełnia również te wymagania.

Ten projekt
  1. Kategoria: Klasa 32 Belgia Vinyl
  2. Kraj: Belgium
  3. Miejscowość: Poperinge
  4. Rok:  2017
 

Powiązane podłogi

Powiązane referencje