Vanden Borre montuje podłogę laminowaną w studiu mebli kuchennych

W październiku 2016 roku miało miejsce wielkie otwarcie pierwszego salonu mebli kuchennych Vanden Borre w belgijskim mieście Drogenbos.

Fakt, że każdego dnia salon odwiedza wielu gości oraz to, że co dwa lata cała kolekcja jest wymieniana sprawia, że podłoga jest poddawana ciągłym próbom wytrzymałości. Musi bowiem wytrzymać intensywną eksploatację, świetnie tłumić odgłos wysokich obcasów i pozwalać na łatwe utrzymanie w czystości. Wybór padł na laminowaną Pergo ze względu na odporność na zabrudzenia i zarysowania, dzięki czemu długo wygląda jak nowa, niezależnie od sposobu eksploatacji.

Znalezienie wzoru, który doskonale pasuje do różnych stylów mebli kuchennych stanowi zwykle duże wyzwanie, jednak dzięki szerokiej ofercie podłóg Pergo udało dobrać się idealne rozwiązanie. Zespół Vanden Borre wybrał dwa wzory podłóg laminowanych: beton średnioszary oraz dąb New England. Oba wzory nie tylko idealnie dopasowują się do różnych stylów mebli kuchennych, ale także doskonale pasują do siebie nawzajem. Co więcej, wygląd betonu doskonale wpasowuje się w naszą koncepcję przemysłowego stylu naszego salonu. Dzięki pozytywnym doświadczeniom z podłogami Pergo, zespół Vanden Borre dokonał tego samego wyboru dla salonów w Gandawie oraz Kortrijk.

Ten projekt
  1. Kategoria: Klasa 33 Belgia Laminate Salon wystawowy
  2. Kraj: Belgium
  3. Miejscowość: Drogenbos
  4. Rok:  2016
 

Powiązane podłogi

Powiązane referencje