Bezpłatne próbki podłóg do zastosowań komercyjnych

Próbki podłóg Pergo do zastosowań komercyjnych umożliwiają lepsze zapoznanie się z produktem lub zaprezentowanie klientom różnych dostępnych wzorów do wyboru. W ramach usprawnienia prac projektowych umożliwiliśmy bezpłatne zamawianie wszystkich naszych próbek przez architektów, wykonawców, inwestorów budowlanych i innych specjalistów. Można zamówić bezpłatne próbki podłóg laminowanych (klasa 32), winylowych lub drewnianych.>> Wybierz podłogę>> ZAMÓW BEZPŁATNĄ PRÓBKĘ>> ODBIERZ PRÓBKĘPodłogi laminowane Pergo do zastosowań komercyjnych są dostępne w tym samym wzorze w 3 klasach jakości. Klasa 34 doskonale nadaje się do pomieszczeń o dużym ruchu, klasa 33 — do pomieszczeń komercyjnych o średnim i małym ruchu, a klasa 32 — do pomieszczeń komercyjnych o małym ruchu i do pomieszczeń mieszkalnych.

Nasza oferta podłóg winylowych do zastosowań komercyjnych obejmuje podłogi pływające i klejone w 2 klasach jakości. Podłogi Optimum (klasa 33) do pomieszczeń komercyjnych o średnim i małym ruchu oraz podłogi premium (klasa 32) do pomieszczeń komercyjnych o małym ruchu i do pomieszczeń mieszkalnych.

Wszystkie nasze podłogi drewniane są wykończone 7 warstwami lakieru utwardzanego promieniami UV lub 2 warstwami najwyższej jakości oleju.

Jak możemy pomóc?

  • Dokumentacja techniczna: Pobierz karty katalogowe, certyfikaty środowiskowe i instrukcje montażu.
  • Indywidualne podejście: Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnego ustalenia szczegółów i uzyskania wyceny.
  • Referencje: Daj się zainspirować niektórym z naszych realizacji, tych dużych i tych małych, które wykonaliśmy dla klientów z branży handlowo-usługowej (hotele, budynki wielorodzinne, salony wystawowe i sklepy).
  • Gwarancja handlowa: Nie wahaj się skorzystać. Na życzenie można przedłużyć nasze standardowe gwarancje (wydawane na okres od 3 do 5 lat) do 10 lat.
  • Środowisko naturalne: Nasze skandynawskie pochodzenie sprawia, że szczególną troską otaczamy środowisko naturalne, począwszy od wyboru surowców po proces produkcyjny, dostawy, transport i pakowanie.