Stwórz odpowiednią podłogę do własnego zastosowania komercyjnego

Oferowane przez nas szerokie możliwości tworzenia indywidualnie dopasowanych podłóg dają swobodę w projektowaniu własnych podłóg do zastosowań komercyjnych. Oferujemy trzy kategorie podłóg do zastosowań komercyjnych, szeroką gamę kolorów, tekstur, rozmiarów paneli i innych cech, dzięki czemu można wybierać spośród niezliczonych, niepowtarzalnych wzorów z naszego standardowego asortymentu. Pergo umożliwia także dostosowywanie podłóg do swoich potrzeb, co pozwala na tworzenie nowych pomysłów i kombinacji. Zmień wzór, format, strukturę i stopień połysku. Dodaj lub usuń fazy. Skorzystaj z własnej wyobraźni!

podłogi pergo w sklepach maison du monde

Dopasuj podłogę do mebli, aby utworzyć wnętrze odznaczające się wyjątkową spójnością

Podłoga w obiekcie handlowym europejskiej marki Maisons du Monde specjalizującej się w sprzedaży stylowych przedmiotów gospodarstwa domowego została zabarwiona na indywidualnie dobrany kolor i idealnie dobrana do przedmiotów i mebli z całego świata. Dzięki oferowanym przez nas możliwościom dostosowywania produktów Pergo do konkretnych zastosowań można zaprojektować podłogę, która będzie idealnie pasować do danego wnętrza i płynnie z nim współgrać.

podłogi pergo w biurze drużyny piłkarskiej stabaek

Dopasuj podłogę do wizerunku Twojej firmy

Norweski klub piłkarski Stabaek wybrał nową podłogę do swojego biura: zdecydowano się na podłogę laminowaną o wyglądzie murawy na boisku w barwie klubu. Czy również masz zamiar dopasować podłogę do swojej marki i stworzyć ekskluzywny, niepowtarzalny wygląd wnętrza? Skontaktuj się z nami zaraz na początku procesu planowania w celu skorzystania z najlepszych możliwości.

Stwórz unikalne wzory korzystając z szerokich możliwości tworzenia odpowiednio dostosowanych podłóg

Kiedy zostaliśmy poproszeni przez firmę Seat o pomoc w zaprojektowaniu nowej podłogi do ich salonu, stworzyliśmy luksusową powierzchnię w czarno-białą szachownicę. Jest ona stylowa i wyrazista, a jednocześnie na tyle wytrzymała, aby można było postawić na niej półtoratonowy samochód. Dostosowanie podłogi do własnych potrzeb nie polega tylko na doborze odpowiedniego koloru, lecz również na określeniu nietypowego formatu lub zmianie właściwości technicznych w celu uzyskania naprawdę niepowtarzalnego wyglądu i trwałości.


Skontaktuj się z nami

Usługa zamawiania próbek tymczasowo niedostępna

W związku z epidemią wirusa COVID-19 (koronawirus) i podejmowanymi przez nas obecnie środkami zapobiegawczymi usługa zamawiania próbek podłogi zostaje wstrzymana do odwołania.

Wszelkie pytania lub prośby prosimy kierować do dotychczasowej osoby kontaktowej Pergo lub wysyłając do nas wiadomość e-mail za pomocą formularza.