Montaż komercyjnych podłóg winylowych

System zatrzaskowy PerfectFold™ V wyposażony został w łączenia pionowe, jak i poziome. Podwójne łączenia zapewniają wyjątkową stabilność podłóg Pergo, a dzięki nowemu systemowi zatrzaskowemu montaż jest szybki i łatwy – szybszy niż w przypadku innych podłóg winylowych dostępnych na rynku. Wystarczy wybrać jedną z trzech metod montażu i zamocować podłogę na swoim miejscu!

Pobierz instrukcje montażu pływającego Pobierz instrukcje montażu na klej Pobierz instrukcje montażu podłóg Rigid Vinyl

Pergo PerfectFold V – dosuwanie

Dosuwanie

Idealna metoda szybkiego montażu na dużej powierzchni. Zatrzaśnij panel na złączu na długim boku, przesuwaj go, dopóki nie dotrze do końca poprzednio zamocowanego panelu i dociśnij.

Pergo PerfectFold V – przesuwanie w poziomie

Poziomo

W przeciwieństwie do wielu innych marek, podłogi winylowe Pergo można wkładać poziomo za pomocą oferowanego przez nas narzędzia montażowego (nie używać młotka, może to spowodować uszkodzenie łączenia zatrzaskowego). Jest to bardzo wygodna możliwość w miejscach, gdzie przechylanie paneli jest trudne lub wręcz niemożliwe (na przykład podczas montażu ostatniego rzędu paneli lub fragmentów podłogi pod ościeżnicami i grzejnikami).

Pergo PerfectFold V – mocowanie pod kątem

Pod kątem

W zależności od preferencji firma Pergo oferuje trzecią opcję montażu nowej podłogi winylowej. Wystarczy umieścić pod kątem, a następnie zatrzasnąć panele ze sobą na krótkim boku.

Akcesoria montażowe

PGKIT Akcesoria do podłogi laminowanej Sealant PGKIT02A
Sealant
PGKIT(-)
Akrylowy uszczelniacz pozwalający na piękne wykończenie podłogi, listw przyściennych lub profili wykończeniowych. Wysycha w 30 minut, po 24 godzinach jest całkowicie gotowy. Dostępny w 8 kolorach
310 ml
PGKITTRANSP Akcesoria do podłogi laminowanej Aqua Sealant PGKITTRANSP
Aqua Sealant
PGKITTRANSP
Wysokiej jakości przezroczysty silikon jednoskładnikowy, pozwalający na niewidoczne i wodoodporne wykończenie listw przypodłogowych, profili, przejść, framug itd.
310 ml
PGVGLUE6 Akcesoria do podłogi winylowej Klej do winylu PGVGLUE6
Klej do winylu
PGVGLUE6
Profesjonalny klej opracowany specjalnie na potrzeby podłóg winylowych Pergo. Łatwy w rozprowadzaniu, szybkoschnący, niezwykle wytrzymały.
6 kg
PGVKNIFEB Akcesoria do podłogi winylowej Nóż do winylu PGVKNIFEB
Nóż do winylu
PGVKNIFEB
Profesjonalny nóż, idealny do precyzyjnego i stabilnego cięcia. Idealny do wycinania łuków i kształtów. Zestaw zawiera 10 ostrzy.
275 x 113 x 50 mm
PGVGLUE15 Akcesoria do podłogi winylowej Klej do winylu PGVGLUE15
Klej do winylu
PGVGLUE15
Profesjonalny klej opracowany specjalnie na potrzeby podłóg winylowych Pergo. Łatwy w rozprowadzaniu, szybkoschnący, niezwykle wytrzymały.
15 kg
PGVTOOL Akcesoria do podłogi winylowej Narzędzie do montażu podłóg winylowych PGVTOOL
Narzędzie do montażu podłóg winylowych
PGVTOOL
Doskonałe narzędzie do wykonywania precyzyjnych cięć w linii prostej i pod kątem 90°. Ochrania rękę, sprawdza się także jako dobijak i dźwignia. Odpowiednie dla osób lewo- i praworęcznych.
410 x 190 x 16 mm
PGGLUE290 Akcesoria do podłogi laminowanej Multiglue PGGLUE290
Multiglue
PGGLUE290
Klej wielofunkcyjny przeznaczony do stosowania ze wszystkimi rozwiązaniami Pergo. Idealny do montażu listw podłogowych i profili wykończeniowych. Przeznaczony do wszystkich materiałów i rodzajów podłoża. Na bazie polimerów hybrydowych. Szybkoschnący, bardzo mocny i wytrzymały.
290 ml
PGVA2 Akcesoria do podłogi winylowej Kielnia do kleju do winylu PGVA2
Kielnia do kleju do winylu
PGVA2
Gwarantuje idealne zużycie kleju na m².
180 x 155 x 15 mm
PGRCINOX15 Akcesoria do podłogi laminowanej Rozetka maskująca otwór wokół rury, stalowa (diam. 15 mm) PGRCINOX15
Rozetka maskująca otwór wokół rury, stalowa (diam. 15 mm)
PGRCINOX15
Ta listwa zakrywająca ze stali nierdzewnej elegancko zasłania otwory dokoła grzejników i rur.
średnica 15 mm