Go to content Go to search
szara podłoga laminowana w hotelowym lobby

Rozwiązania podłogowe do zastosowań komercyjnych od Pergo

Witamy w Pergo – wynalazcy podłóg laminowanych. W dziedzinie opracowywania trwałych produktów działamy już od 1977 roku. Wiemy doskonale, jak ważne są piękne i praktyczne podłogi, a ponadto pasjonują nas nowe wyzwania. Dzięki innowacyjnemu myśleniu z biegiem lat poszerzyliśmy naszą ofertę podłóg laminowanych i winylowych. Dziś z dumą prezentujemy jedną z najbardziej wszechstronnych ofert podłóg stworzoną z myślą o projektach zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych na całym świecie.

CENTRUM POBIERANIA

Pobierz instrukcje, certyfikaty i inne niezbędne dokumenty potrzebne do realizacji projektu podłogi.
Przejdź do centrum pobierania
ikona pobierania

ZAMAWIANIE PRÓBEK

Zamów próbki podłóg i odkryj ich unikalne kolory i faktury. Znajdź podłogę idealnie pasującą do danego projektu.
Znajdź swoją idealną podłogę
ikona próbki
ciemnobrązowa podłoga laminowana w restauracji

Opinie klientów, z których jesteśmy dumni

W Pergo rozumiemy, że każda przestrzeń, czy to ruchliwe lobby hotelowe, dynamiczna siłownia, czy tętniący energią korytarz szkolny, wymaga podłogi, która łączy w sobie styl, trwałość i funkcjonalność. Nasza różnorodna oferta rozwiązań podłogowych została starannie opracowana, aby sprostać unikalnym wymaganiom różnych środowisk.

włókna drzewne z recyklingu

Przesuwanie granic

Produkujemy podłogi tak ekologiczne, jak to tylko możliwe, stale wprowadzając innowacje, aby zminimalizować potencjalny wpływ na naszą planetę. Nasze podłogi zostały stworzone, by przetrwać próbę czasu — od momentu montażu, aż przez cały okres ich użytkowania. Większość z nich posiada najbardziej rygorystyczne certyfikaty ekologiczne na świecie.

Nasze bestsellery wśród podłóg