Środki czyszczące do podłóg drewnianych do zastosowań komercyjnych

Parkiety Pergo do zastosowań komercyjnych opracowano z uwzględnieniem odporności na brud i kurz, co oznacza, że czyszczenie i pielęgnacja są naprawdę łatwe. Aby jeszcze bardziej ułatwić ten proces, Pergo ma w swojej ofercie produkty czyszczące przeznaczone specjalnie do podłóg własnej marki. Stosując się do naszych prostych porad, podłogi Pergo można utrzymać w dobrym stanie przez wiele lat.

SPECJALNY PRODUKT DO PARKIETÓW OLEJOWANYCH

Parkiety olejowane wymagają regularnej konserwacji, aby wyglądać jak najlepiej. Jeśli czyścisz co tydzień podłogę przy użyciu środków czyszczących Pergo, należy raz w miesiącu używać oleju do pielęgnacji. Oprócz regularnej pielęgnacji zaleca się przeprowadzenie głębokiej pielęgnacji olejowej parkietu raz na rok lub w razie potrzeby.

Pobierz instrukcje w formacie PDF

PGCLEANALL1000 Akcesoria do podłogi laminowanej Allround Floor Cleaner PGCLEANALL1000
Allround Floor Cleaner
PGCLEANALL1000
Uniwersalny środek czyszczący do podłóg. Stworzony do czyszczenia podłóg laminowanych i drewnianych. Idealny produkt do usuwania zabrudzeń, tłustych plan oraz śladów po butach, a także do codziennego czyszczenia.
1000 ml
PGREPAIR Akcesoria do podłogi laminowanej Wosk naprawczy PGREPAIR
Wosk naprawczy
PGREPAIR
Wosk naprawczy. Pozwala na naprawę uszkodzonych desek, a szeroka gama kolorów umożliwia dobranie odpowiedniego wosku do dowolnej podłogi Pergo. Zestaw zawiera: nóż do cięcia na gorąco, grzebień, 7 dodatkowych bloków wosku.
Zawartość: nagrzewnica do topienia wosku, tarka, 7 kostek wosków
PGCLEANINGKIT Akcesoria do podłogi laminowanej Zestaw do czyszczenia: PGCLEANINGKIT
Zestaw do czyszczenia:
PGCLEANINGKIT
Wysokiej jakości mop z bardzo długą, ergonomiczną rączką i uchwytem na ścierkę do mopa.
Zawartość: mop płaski z uchwytem, nakładka do mopa