Narzędzia do pielęgnacji podłóg winylowych

Podłogi winylowe Pergo do zastosowań komercyjnych są bardzo odporne na brud, co ułatwia ich czyszczenie i pielęgnację. Aby jeszcze bardziej ułatwić ten proces, Pergo ma w swojej ofercie produkty czyszczące przeznaczone specjalnie do podłóg własnej marki. Stosując się do naszych wskazówek, utrzymasz podłogi Pergo w dobrym stanie przez wiele lat.

Zawsze zalecamy korzystanie z naszych produktów pielęgnacyjnych. Zwykłe produkty czyszczące, takie jak mydła i detergenty, tworzą warstwę na powierzchni podłogi, co sprawia , że stanie się ona matowa, a jej kolor ulegnie stłumieniu.


Pobierz instrukcje w formacie PDF

PGVCLEANING1000 Akcesoria do podłogi winylowej Środek czyszczący do podłóg winylowych PGVCLEANING1000
Środek czyszczący do podłóg winylowych
PGVCLEANING1000
Opracowany specjalnie na potrzeby podłóg winylowych Pergo, produkt Pergo Vinyl Clean zapewnia ochronę warstwy TitanV™. Idealny produkt do usuwania zabrudzeń, tłustych plan oraz śladów po butach, a także do codziennego czyszczenia.
1000 ml
PGREPAIR Akcesoria do podłogi laminowanej Wosk naprawczy PGREPAIR
Wosk naprawczy
PGREPAIR
Wosk naprawczy. Pozwala na naprawę uszkodzonych desek, a szeroka gama kolorów umożliwia dobranie odpowiedniego wosku do dowolnej podłogi Pergo. Zestaw zawiera: nóż do cięcia na gorąco, grzebień, 7 dodatkowych bloków wosku.
Zawartość: nagrzewnica do topienia wosku, tarka, 7 kostek wosków
PGCLEANINGKIT Akcesoria do podłogi laminowanej Zestaw do czyszczenia: PGCLEANINGKIT
Zestaw do czyszczenia:
PGCLEANINGKIT
Wysokiej jakości mop z bardzo długą, ergonomiczną rączką i uchwytem na ścierkę do mopa.
Zawartość: mop płaski z uchwytem, nakładka do mopa
Top