Przede wszystkim trwałość

Jeśli chodzi o wygląd podłóg winylowych, nie istnieją żadne ograniczenia. Wszechstronność tego materiału oznacza, że możemy zaoferować szeroką gamę wzorów. Wyjątkowy styl każdego z nich podkreślają realistyczne detale, wyraźnie wyczuwalne faktury i fascynujące odmiany barwne.

Realizacja Pergo – podłogi winylowe – Aparthotel Cadix w Antwerpii

POWIERZCHNIA I FAZY

Technika „wytłaczanej struktury” sprawia, że powierzchnia panela zyskuje na realizmie: wyraźna struktura drewna, odwzorowująca słoje drewna w najdrobniejszym nawet szczególe. Opatentowana technologia umożliwiła pojawienie się wyjątkowo skonstruowanej fazy typu V, która jest głębsza i wyraźniejsza niż w przypadku innych podłóg winylowych.

Wzory podłóg winylowych Pergo

NIESAMOWITE WZORY I TEKSTURY

Wzory i tekstury w ramach naszej oferty podłóg winylowych czerpią inspirację z naturalnego wyglądu i faktury drewna, marmuru lub szorstkiego betonu. Te niesamowite wzory pozwalają na zaakcentowanie panującej w domu atmosfery w dowolny sposób. Nowe wzory o wyglądzie betonu i marmuru nadadzą wnętrzom naprawdę nowoczesny, modny wygląd.

Odkryj wzory naszych podłóg winylowych

Ściany dopasowane do podłóg

Podłogi winylowe Pergo nie tylko świetnie leżą na podłogach – z ich pomocą można także tworzyć nowe i ekscytujące projekty wnętrz, umieszczając je na ścianach. Winyl jest wodoodporny, stanowi więc idealny wybór do pomieszczeń z prysznicami czy na ściany kuchenne oraz innych obszarów, w których pojawia się woda.

Przeczytaj więcej