Montaż podłóg do zastosowań komercyjnych

Zatrzaśnięcie elementów podłogi na swoim miejscu jest bardzo łatwe dzięki opatentowanemu systemowi montażowemu PerfectFold™. Wystarczy rozłożyć podłogę na miejscu. System ten jest przeznaczony do zastosowań komercyjnych i posiada bardzo silny oraz stabilny mechanizm blokujący. Nie zapomnij o montażu podkładu z paroizolacją w pierwszej kolejności, aby zapewnić dobre właściwości akustyczne podłogi Pergo.

LAMINAT

Nasz wyjątkowy system zatrzaskowy Perfect Fold 3.0™ umożliwia montaż na trzy sposoby, dzięki czemu montaż podłóg laminowanych do zastosowań komercyjnych staje się szybki i prosty, niezależnie od sytuacji. System zatrzaskowy PerfectFold™3.0 obejmuje stabilny mechanizm blokujący, który ogranicza ryzyko powstania szczelin lub różnic w wysokości.

WINYL

W przypadku gdy inne podłogi winylowe do zastosowań komercyjnych z trudem pozostają na swoim miejscu, nasz nowy, silny system zatrzaskowy Perfect-Fold™ V pomaga podłogom zachować stabilność. System PerfectFold™ V został stworzony dla podłóg winylowych i wyposażono go w łączenia pionowe, jak i poziome, dzięki czemu montaż takich podłóg jest szybki i łatwy. Wystarczy złożyć jej elementy od góry lub zatrzasnąć je na miejscu.

PARKIET DREWNIANY

Parkiety Pergo można łączyć na zatrzask w przypadku tzw. montażu pływającego albo montować na zatrzask i przykleić. Nasz wyjątkowy system zatrzaskowy Perfect Fold 3.0™ znacznie ułatwia i przyspiesza montaż. System zatrzaskowy stabilnie blokuje podłogę na miejscu.

SYSTEM PERFECTFOLD™ OFERUJE TRZY SPOSOBY MONTAŻU

Idealny sposób montażu na dużej powierzchni – dosuwanie. Podczas montażu pierwszego rządu desek można łatwo zamocować je na miejscu kątowo. Nasze podłogi można również układać poziomo, w przypadku miejsc, do których trudno dotrzeć.

Montaż przez dosuwanie podłóg laminowanych Pergo

Dosuwanie

Idealna metoda szybkiego montażu na dużej powierzchni. Zatrzaśnij panel na złączu na długim boku, przesuwaj go, dopóki nie dotrze do końca poprzednio zamocowanego panelu i dociśnij.

Montaż kątowy podłóg laminowanych Pergo

Pod kątem

W zależności od preferencji firma Pergo oferuje trzecią opcję montażu nowej podłogi laminowanej. Wystarczy umieścić pod kątem, a następnie zatrzasnąć panele ze sobą na krótkim boku.

Montaż poziomy podłóg laminowanych Pergo

Wkładanie poziome – unikalna cecha!

Podłogi laminowane Pergo można również układać poziomo. Jest to ich unikalna cecha w porównaniu do wielu innych marek. Jest to bardzo wygodne w miejscach, gdzie przechylanie paneli jest trudne lub wręcz niemożliwe, na przykład podczas montażu ostatniego rzędu paneli lub fragmentów podłogi pod ościeżnicami, grzejnikami itp.