wzornictwo

Wzornictwo: prawdziwie oryginalne wzory

Piękno i trwałość podłóg laminowanych, parkietów i podłógwinylowych Pergo jest doceniana w hotelach, restauracjach, domy i wielu innych miejscach na całym świecie. Jaki jest nasz sekret? Ciągłe oddanie procesowi tworzenia coraz piękniejszych i trwałych podłóg.
Zainspirowane trendami i życiem ZAINSPIROWANE SAMYM ŻYCIEM

Nasi projektanci inspirują się najnowszymi trendami ze świata mody, arcydziełami architektonicznymi i codziennym życiem. Każda podłoga — niezależnie od tego, czy jest to laminat, parkiet, czy winyl — zaczyna się od starannych badań, analiz i kreatywnych burz mózgów. Inspirujemy się potrzebami użytkowników naszych podłóg: jak możemy ulepszyć ich projekty, ich życie? Jak możemy zwiększyć trwałość naszych podłóg i upiększyć każdy projekt wnętrzarski?

Idealny oryginał W POGONI ZA IDEALNYM ORYGINAŁEM

Gdy najlepsze pomysły zostaną przedstawione następuje poszukiwanie „idealnego oryginału”. Ten oryginalny kawałek drewna lub kamienia stanowi podstawę dla każdej z naszych podłóg. Niepowtarzalny wygląd przykładowo drewna sosnowego uzyskano dzięki zastosowaniu „idealnego oryginału”, który został starannie dobrany.

Kunszt rzemieślniczy Pergo KUNSZT RZEMIEŚLNICZY

„Idealny oryginał” jest następnie poddawany różnorakiej obróbce w naszym zakładzie w celu uzyskania wyglądu, który jest w pełni zgodny z wizją projektanta. Różne opracowane przez nas procesy przenika prawdziwy kunszt rzemieślniczy. W przypadku naszych kolekcji podłóg laminowanych i winylowych używamy najnowocześniejszego procesu cyfrowego, który pozwala nam na tworzenie wersji jeszcze lepszej od oryginału. Żyłki, kwiaty, sęki i pęknięcia są cyfrowo dodawane lub usuwane w bardzo odpowiednich proporcjach, aby uzyskać doskonałą równowagę. Innymi słowy: wykraczamy poza standardowe przygotowanie podłóg o wzorach będących kopiami oryginałów.

Innowacje w służbie trwałości INNOWACJE W SŁUŻBIE TRWAŁOŚCI

Zespół Pergo opracował podłogi laminowane w 1977 roku i wciąż nie przestaje wprowadzać kolejnych innowacji. Funkcje takie jak odporność na wodę, technologia PerfectFold™ zapewniająca łatwą instalację i nienagannie przygotowane warstwy odporne na zarysowania i plamy to tylko niektóre z naszych przełomowych wynalazków. Bezwzględnie dążymy do doskonałości i wprowadzamy innowacje, aby zaoferować naszym klientom szersze możliwości tworzenia zapierających dech w piersiach projektów wnętrz. Aby to osiągnąć, wykraczamy nawet poza świat podłóg: przykładowo nasze wodoodporne podłogi winylowe doskonale nadają się również do umieszczenia na ścianach.