Podłogi do zastosowań komercyjnych

Podłoga do zastosowań komercyjnych jest sceną, na której toczy się prawdziwe życie, co oznacza, że jest ona nieprzerwanie wystawiana na zużycie mechaniczne, ścieranie, obciążenia i uderzenia oraz długotrwały nacisk. Aby piękna podłoga pozostała bez skazy, jej konstrukcja musi zapewniać trwałość. W Pergo to wszystko sprowadza się do pięknych, praktycznych podłóg do zastosowań komercyjnych, o długiej żywotności. Nasze wieloletnie doświadczenie i ponad 500 przyznanych i złożonych wniosków patentowych sprawiają, że mamy do zaoferowania podłogi do zastosowań komercyjnych charakteryzujące się wyjątkową odpornością na zużycie.

Nasze usługi i rozwiązania

Oferujemy wyspecjalizowane usługi i dopasowane do określonych potrzeb oferty dla architektów, instalatorów i wykonawców. Możesz nam zaufać – pomożemy Ci w realizacji projektu. Naszym celem są zarówno długotrwałe relacje partnerskie, jaki i podłogi użytkowane przez wiele lat.

Rodzaje projektów

W ciągu wielu lat udało nam się z powodzeniem przeprowadzić wspaniałe projekty w każdym zakątku świata, w ramach wielu różnych branż.