Budownictwo zagęszczone

Podłogi dla budownictwa zagęszczonego

Podłogi idealnie pasujące do projektu wielomieszkaniowego lub bloku mieszkalnego. Oferujemy podłogi winylowe, laminowane i drewniane w wielu różnych kolorach i rozmiarach.

Niezawodny partner

Niezawodny partner

Nasze wieloletnie doświadczenie z zakresu dostarczania najskuteczniejszych rozwiązań w dziedzinie podłóg sprawia, że jesteśmy idealnym partnerem długoterminowym.

Łatwy montaż Pergo

Szybki montaż

Montaż podłogi Pergo jest niezwykle szybki i sprawny dzięki wyjątkowemu systemowi montażu Perfect Fold 3.0™. Stabilny mechanizm blokujący ogranicza ryzyko powstania szczelin lub różnic w wysokości i gwarantuje równą podłogę.

Łatwe czyszczenie i konserwacja Pergo

Łatwa pielęgnacja

Innowacyjne wykończenia ochronne Pergo zapewniają podłogom wyjątkową ochronę przed kurzem, błotem, plamami, zużyciem i eksploatacją. Dzięki temu są one higieniczne, a czyszczenie jest nie tylko szybkie, ale też skuteczne.

RÓŻNE RODZAJE PODŁÓG

Różne pomieszczenia mają różne funkcje, dlatego wymagają różnych rodzajów podłóg. Podłogi winylowe i laminowane sprawdzą się najlepiej w miejscach, w których są narażone na największe zużycie i eksploatację, na przykład w kuchni lub w przedpokoju. Oba rodzaje podłóg są niezwykle wytrzymałe i odporne zarówno na zużycie, jak i na wilgoć. Piękny parkiet jest doskonałym wyborem do salonu i sypialni – miejsc, gdzie będą poddawane mniejszej eksploatacji. Drewniane podłogi zapewniają naturalne ciepło w każdym pomieszczeniu i z łatwością łączą się z większością aranżacji wnętrz.

Zalecane rodzaje podłóg:

KUCHNIA

Winyl
Laminat wodoodporny


SYPIALNIA

Laminat klasy 32
Drewno


PRZEDPOKÓJ

Winyl
Laminat wodoodporny


ŁAZIENKA

Winyl
Laminat wodoodporny


POKÓJ DZIENNY

Drewno
Laminat klasy 33


BIURO

Winyl
Laminat


REALIZACJE PODŁÓG DLA BUDOWNICTWA ZAGĘSZCZONEGO

BeLodge Apartment

Barcelona
Aregroup

AreGroup

Bourscheid

Apartamenty przy Oakley Square w Londynie

Londyn

22 nowe domy w South Derby

Swadlincote

Kingsbridge House

Kingsbridge