Rozwiązania ścienne

Dzięki produktom laminowanym i winylowym Pergo wybrany projekt nie musi ograniczać się tylko do podłogi. Można je montować na ścianach, co pozwala tworzyć nowe i ekscytujące wnętrza. Oferowane przez nas płytki winylowe są wodoodporne, doskonale się więc nadają na wyjątkową ściankę kabiny prysznicowej, sprawdzą się też w kuchni lub innych pomieszczeniach mokrych w przypadku wykańczania nowych mieszkań, a także prowadzenia prac remontowych. W przypadku renowacji istniejącej kabiny prysznicowej zbudowanej np. z płytek, nie ma potrzeby ich skuwania. To prawdziwa oszczędność czasu i pieniędzy!

Rozwiązania ścienne Pergo

Podłogi winylowe Pergo są czymś więcej, niż się to wydaje na pierwszy rzut oka. Można je montować na ścianach, co pozwala tworzyć nowe i ekscytujące wnętrza. Zmaksymalizuj minimalizm, korzystając z tego samego materiału i wzoru na podłodze i ścianach.

Rozwiązania ścienne do pomieszczeń mokrych

Luksusowe płytki winylowe (LVT) są wodoodporne i stanowią idealne rozwiązanie dla pomieszczeń mokrych, takich jak łazienki czy kuchnie – zarówno w przypadku nowo wybudowanych mieszkań, jak i projektów remontowych. Płytki winylowe Pergo bardzo ułatwiają zadanie, szczególnie jeśli chodzi o renowację łazienek, a nawet ścianek prysznicowych.