PerfectFold™ 30 – Szybki i łatwy montaż

Opatentowany przez Pergo system montażowy PerfectFold™ 3.0 sprawia, że montaż przebiega szybciej i łatwiej, ponieważ podłoga po prostu osadzana jest na swoim miejscu. System jest zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić solidne łączenia w zastosowaniach komercyjnych. Umożliwia także trzy sposoby montażu, zapewniając maksymalną elastyczność, i jest dostępny w przypadku podłóg laminowanych Pergo na wszystkich poziomach jakości.

Pergo PerfectFold – dosuwanie

Dosuwanie

Idealna metoda szybkiego montażu na dużej powierzchni. Zatrzaśnij panel na złączu na długim boku, przesuwaj go, dopóki nie dotrze do końca poprzednio zamocowanego panelu i dociśnij.

Pergo PerfectFold – przesuwanie w poziomie

Wkładanie poziome – unikalna cecha!

Podłogi laminowane Pergo można również układać poziomo. Jest to ich unikalna cecha w porównaniu do wielu innych marek. Jest to bardzo wygodne w miejscach, gdzie przechylanie paneli jest trudne lub wręcz niemożliwe, na przykład podczas montażu ostatniego rzędu paneli lub fragmentów podłogi pod ościeżnicami, grzejnikami itp.

Pergo PerfectFold – mocowanie pod kątem

Pod kątem

W zależności od preferencji firma Pergo oferuje drugą opcję montażu nowej podłogi laminowanej. Wystarczy umieścić pod kątem, a następnie zatrzasnąć panele ze sobą na krótkim boku.