Podłogi laminowane klasy AC4

Podłogi laminowane klasy AC4 to unikalne połączenie zarówno zastosowań mieszkaniowych, jak komercyjnych o lekkim i średnim natężeniu ruchu. Podłogi laminowane klasy premium klasy AC4 często stanowią preferowany wybór w przypadku dużych wielomieszkaniowych projektów budowlanych ze względu na ich niezwykłą trwałość i odporność na ścieranie.

Ulepszona trwałość podłóg laminowanych klasy AC4 pozwala na ich wybór do dowolnych zastosowań mieszkaniowych, zapewniając odpowiednią jakość i gwarancję niezawodności. Użytkownicy komercyjni również dostrzegają zalety wykorzystania wzorów i stylów wcześniej ograniczonych jedynie do pomieszczeń mieszkalnych.

LAMINOWANE PODŁOGI KLASY AC4 – REALIZACJA:

  • W słynnym londyńskim domu towarowym Heal’s podłogi Pergo sprawdziły się pod kątem elegancji i trwałości w zastosowaniu dla czołowej francuskiej marki nowoczesnych mebli Ligne Roset. Nowe podłogi laminowane klasy AC4 nadają jeszcze bardziej przyjemną i stylową atmosferę całemu działowi sklepu.
  • W Glasgow podekscytowani, świeżo upieczeni właściciele mieszkań w ramach projektu budowlanego Miller Homes zaplanowanego na 100 rodzin mogli osobiście wybrać wzory podłóg do swoich wnętrz. Podłogi laminowane Living Expression klasy AC4 zapewniły przyszłym mieszkańcom idealne połączenie stylu, komfortu i wydajności.
  • Deweloper V-Exsis postawił na modne trendy wnętrzarskie i różnorodność wzorów, zwracając się do firmy Pergo w celu wykorzystania szerokiej gamy paneli klasy AC4 w różnych stylach i o różnych wykończeniach w 48 ekskluzywnych apartamentach w Gloucester Place w Londynie.
Top