Laminat Pergo Sensation

W ramach gamy Sensation Pergo rewolucjonizuje podłogi laminowane. Od razu zauważysz różnicę. Spróbuj przesunąć palcami po powierzchni podłogi i daj się zaskoczyć. Uzyskanie autentycznej, realistycznej powierzchni jest możliwe dzięki innowacyjnej technice (wytłaczana struktura), która jest w stanie perfekcyjnie odtwarzać głębokie rowki drewna. Naturalny wygląd wzmacnia całkowicie nowe matowe wykończenie, które podkreśla niesamowite podobieństwo do prawdziwego drewna. Technologia AquaSafe sprawia, że podłogi są wodoodporne również w obszarze faz. W efekcie powstają niesamowite panele Pergo Sensation!

Technologia Pergo AquaSafe

TECHNOLOGIA AQUASAFE

W ramach gamy Sensation Pergo rewolucjonizuje podłogi laminowane. Technologia AquaSafe sprawia, że podłogi są wodoodporne również na obszarze faz: technologia łączenia zatrzaskowego, prasowane fazy i odporna na wodę powłoka zapewniają wyjątkową ochronę.

Wytłaczana struktura

GŁĘBOKIE, REALISTYCZNE WZORY

Dodatkowo uzyskanie autentycznej, realistycznej powierzchni jest możliwe dzięki innowacyjnej technice („wytłaczana struktura”), która jest w stanie perfekcyjnie odtwarzać głębokie rowki drewna. Naturalny wygląd wzmacnia całkowicie nowe matowe wykończenie, które podkreśla niesamowite podobieństwo do prawdziwego drewna.

Konstrukcja laminatu Pergo Sensation

  1. AquaSafe powłoka hydrofobowa
  2. AquaSafe technologia łączenia zatrzaskowego i technologia prasowanych faz
  3. Wysoko skompresowane krawędzie zapewniają łatwy montaż.
  4. Wysoka odporność na uderzenia (technologia TitanX).
  5. Realistyczna struktura drewna (wytłaczana struktura). Do 1,5 mm sprasowania w rdzeniu HDF.

Odkryj nasze gamy paneli laminowanych Sensation: